Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Free Delivery Within 24h
Hyppe Device Max Pod
Write a review
6.00€
Kjo është një pajisje e disponueshme që karikohet dhe rimbushet!
Karikohet:
Po
Rimbushet:
Po
Ngjyra:
Blue, Gray, Green, Red
6.00€
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Blej Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Pajisja Hyppe është e disponueshme me një dizajn trend ngjyrë të kuqe me një bateri 450 mAh dhe kabllo USB-1 copë dhe ka sistem me përshtatës të rrjedhës së ajrit.

Në pajisje mund të vendoset fisheku (shija) me vëllim 6 ml.
Karikohet:
Po
Rimbushet:
Po
Ngjyra:
Blue, Gray, Green, Red
Free Shipping
Për blerjet mbi 10€
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave