Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Rreth Evapify Kosova Evapify Group është një rrjet kompanish të reja dhe inovative me bazë në Poloni. Operon në të gjithë Evropën së fundi edhe në Azi duke përfshirë Zvicrën, Portugalinë, Gjermaninë, Greqinë, Morocon dhe 20+ vende të tjera. Në Kosovë, Evapify operon me shitje që nga muaji Prill 2022.

Aktiviteti primar është shitja dhe distribuimi i vapes dhe të gjitha produkteve alternative të nikotinës në hap me teknologjinë dhe trendet botërore.
80+
Shije të ndryshme
5000
600 deri 5000 puffs
1000+
Te shitjes
0,2,5%
Nikotine
Alternativa më pak të dëmshme të nikotinës për shëndetin e konsumatorëve.
Gama e produkteve përfshinë, dy Brendet kryesore Crystal, Hyppe, Geek Bar dhe Nicotine Puches, top brende Evropiane të prodhuara sipas standardeve Evropiane që kanë në qendër kënaqësinë dhe shëndetin e konsumatorit.
Rrjetin e pikave shitëse
në tërë Kosoven
Evapify Kosova ka rrjetin e pikave shitëse në tërë Kosoven dhe partner
në më shumë se 1000 pika ku shiten produktet e Evapify.
Bëhu Partner Për Shitje
Shipping
Brenda 24 orëve
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave