Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Free Delivery Within 24h
Hyppe Slim Passion Fruit
Write a review
7.50€
Kjo është një pajisje e disponueshme që nuk rikarikohet dhe nuk rimbushet!
Puffs:
1100
Nicotine Percentage:
0%
Karikohet:
Jo
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Passion Fruit
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Blej Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Slim Passion Fruit 1100 Puffs 0% Nic. 7.5€ - Cigarja elektronike Hyppe Slim Passion Fruit është një pajisje e disponueshme me një dizajn elegant, i mbushur paraprakisht me 0mg/0% kripë nikotine e-lëng, me një bateri 550mAh që siguron deri në 1100 thithje.

Kapaciteti i e-likuidit: 3.5ml
Lloji i nikotinës: me bazë kripe
Forca: 0 mg

Kripërat e nikotinës janë një përzierje natyrale e nxjerrë direkt nga gjethet e duhanit. Lëngjet elektronike të bazuara në kripë përthithen në sistemin tuaj më shpejt se lëngu elektronik standard i nikotinës.
Puffs:
1100
Nicotine Percentage:
0%
Karikohet:
Jo
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Passion Fruit
Free Shipping
Për blerjet mbi 10€
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave