Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Hyppe Slim Lime Peach
Write a review
7.50€
Kjo është një pajisje e njëpërdorimshe që nuk rikarikohet dhe nuk rimbushet!
Nicotine Percentage:
0%
Sasia
-
+
Add to Favorties
Out of stock
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Slim Lime Peach 1100 Puffs 0% Nic. 7.5€  - Cigarja elektronike Hyppe Slim Lime Peach është një pajisje e disponueshme me një dizajn elegant, i mbushur paraprakisht me 0mg/0% kripë nikotine e-lëng, me një bateri 550mAh që siguron deri në 1100 thithje.

Kapaciteti i e-likuidit: 3.5ml
Lloji i nikotinës: me bazë kripe
Forca: 0 mg

Kripërat e nikotinës janë një përzierje natyrale e nxjerrë direkt nga gjethet e duhanit. Lëngjet elektronike të bazuara në kripë përthithen në sistemin tuaj më shpejt se lëngu elektronik standard i nikotinës.

 
Puffs:
1100
Nicotine Percentage:
0%
Karikohet:
Jo
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Peach, Lime
Shipping
Brenda 24 orëve
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave