Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Free Delivery Within 24h
Hyppe Max Pod Blueberry
Write a review
5.00€
Kjo është një pajisje e disponueshme që nuk rikarikohet dhe nuk rimbushet!
Puffs:
2000
Nicotine Percentage:
5%
Karikohet:
Jo
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Blueberry
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Blej Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Max Pod Blueberry 2000 Puffs 5% Nic. 5€ - Cigarja elektronike Hyppe Max Pod Blueberry është një pajisje e disponueshme me një dizajn elegant, i mbushur paraprakisht me 5 mg/5% kripë nikotine e-lëng, me një volum lëngu 6ml që siguron deri në 2000 thithje.

Kapaciteti i e-likuidit: 5.0ml
Lloji i nikotinës: me bazë kripë
Forca: 5 mg

Kripërat e nikotinës janë një përzierje natyrale e nxjerrë direkt nga gjethet e duhanit. Lëngjet elektronike të bazuara në kripë përthithen në sistemin tuaj më shpejt se lëngu elektronik standard i nikotinës.
Puffs:
2000
Nicotine Percentage:
5%
Karikohet:
Jo
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Blueberry
Free Shipping
Për blerjet mbi 10€
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave