Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Crystal Set Pod - Blueberry Raspberries
Write a review
7.50€
Nicotine Percentage:
2%
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Blej Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Crystal PLUS është sistemi POD (fishek)+Device(pajisje), e cila ka një bateri rimbushëse ku në këtë mënyrë ju ofron mundësi që të blini pajisjen dhe pastaj vetëm t’i ndërroni shijet (fishekët) sipas dëshirës.
POD (fishek) Blueberry Raspberries është i mbushur me 2ml e-lëng kualitativ dhe 2% Nic. për tju ofruar 600+ thithje/puffs të pasura me shumë shije.

Si ta përdor produktin Crystal PLUS?

Për të aktivizuar pajisjen, thjesht duhet të futni kabllon e karikimit të tipit c në bazën metalike të pajisjes dhe më pas të prisni për një ose dy orë përpara se drita të bëhet e gjelbër. Pas kësaj, gjithcka është gati dhe mund të vazhdoni aventurën tuaj për të eksploruar NEW CLOUDS.
Puffs:
600+
Nicotine Percentage:
2%
New:
Po
Flavor:
Blueberry
Të ngjashme
Shipping
Brenda 24 orëve
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave