Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Crystal Blueberry Raspberry
Write a review
7.00€
Kjo është një pajisje e njëpërdorimshe që nuk rikarikohet dhe nuk rimbushet!
Nicotine Percentage:
2%
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Blej Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Blueberry Raspberry 600 Puffs 2% Nic. 7€ - Cigarja elektronike Crystal Blueberry Raspberries është një pajisje e disponueshme me një dizajn elegant kristal, i mbushur paraprakisht me 20 mg/2% kripë nikotine e-lëng, me një bateri 500 mAh që siguron deri në 600 thithje.

Kapaciteti i e-likuidit: 2.0ml
Lloji i nikotinës: me bazë kripe
Forca: 20 mg

Kripërat e nikotinës janë një përzierje natyrale e nxjerrë direkt nga gjethet e duhanit. Lëngjet elektronike të bazuara në kripë përthithen në sistemin tuaj më shpejt se lëngu elektronik standard i nikotinës.
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Blueberry, Raspberry
Puffs:
600
Nicotine Percentage:
2%
Karikohet:
Jo
Të ngjashme
Shipping
Brenda 24 orëve
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave