Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Crystal Pod Blue Raz Lemonade
Write a review
5.00€
Kjo është një pajisje e njëpërdorimshe që nuk rikarikohet dhe nuk rimbushet!
Nicotine Percentage:
2%
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Blej Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Blue Raz Lemonade  është i mbushur me 2ml e-lëng kualitativ dhe 2% Nic. për tju ofruar 600+ thithje/puffs të pasura me shumë shije.
New:
Po
Puffs:
600+
Nicotine Percentage:
2%
Karikohet:
Jo
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Blue Raz Lemonade
Të ngjashme
Shipping
Brenda 24 orëve
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave