Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Geek Bar Meloso ULTRA - Cool Mint
(2 vlerësime)
16.00€
Nicotine Percentage:
2%
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Blej Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Geekbar Ultra Cool Mint 10000 Puffs/thithje 2% Nic. 16€- Cigarja elektronike Geekbar Ultra Cool Mint është një pajisje njëpërdorimshe me një dizajn cool, i mbushur paraprakisht me 200mg/2% kripë nikotine e-lëng, me një smart display dhe Dual Mesh Coil te teknologjisë së fundit.
Nicotine Percentage:
2%
Puffs:
10000
Flavor:
Cool Mint
New:
Po
Lorena Dervishaj
Hekuran Gashi
Ma e mira, per mendimin tem.
Të ngjashme
5.00€
6.50€
5.00€
6.50€
5.00€
6.50€
5.00€
6.50€
5.00€
6.50€
5.00€
6.50€
5.00€
6.50€
5.00€
6.50€
Shipping
Brenda 24 orëve
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave