Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Blej 4 Geek Bar Meloso dhe fito 1 FALAS
Write a review
26.00€
Nicotine Percentage:
0 & 2%
26.00€
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Blej Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Puffs:
600
Nicotine Percentage:
0 & 2%
Flavor:
Blueberry Sour Raspberries - 2%, Citrus - 2%, Cola Ice - 2%, Geekbull Ice - 2%, Kiwi Passion Fruit - 2%, Mango Ice - 2%, Menthol - 2%, Pink Lemonade - 0%, Strawberry Ice - 0%, Watermelon Ice - 2%
Shipping
Brenda 24 orëve
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave