Verifikimi Moshës
Pranoni se jeni 18+ ?
Për ta shfletuar ueb faqen tonë, ju duhet të pajtoheni
se jeni person i moshës madhore.
Po, jam 18+
Jo, jam i mitur
Santa Clouds ka mbërritur në EVAPIFY
				

Vitin 2023 po e përshëndesim me një kampanjë të veçantë të ofertave dhe surprizave nga Evapify! Santa Clouds, sjell zbritje dhe oferta të mahnitshme bashkë shansin për të fituar vouchere të vlefshëm për blerje në pikat e Evapify në tërë Kosovën.

Ofertat tona të fundvitit përfshijnë zbritje të konsiderueshme në produkte të caktuara apo vape FALAS. Produktet tona cilësore do të bëjnë festën tuaj të fundvitit edhe më të mahnitshme. Ofertat janë të disponueshme në të gjitha pikat tona shitëse, duke përfshirë edhe mundësinë e porosive ONLINE në faqen tonë zyrtare: linku për porosi online

Por kjo nuk është gjithçka! Të gjithë klientët tanë që përfitojnë nga ofertat tona, kanë mundësinë të hyjnë në lojë për të fituar vouchere në vlere prej 50€. Këta vouchere mund të përdoren për blerjet e tyre të ardhshme në çdo pikë shitëse të Evapify në të gjithë Kosovën.

Kjo është një mundësi e jashtëzakonshme për të përfituar nga zbritjet festive dhe për të shijuar cilësinë e produkteve tona në çmime të reduktuara. Mos harroni, ofertat janë të vlefshme deri më 31 dhjetor.

Ju faleminderit për mbështetjen tuaj të vazhdueshme dhe gëzuar festat nga ekipi i Evapify!

Shipping
Brenda 24 orëve
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Blej Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave